• Doświadczenie

  Jesteśmy doświadczonym i bardzo zaangażowanym zespołem, z potężną wiedzą na temat ryb i owoców morza. Naszą firmę tworzą jedni z najlepszych specjalistów w branży, wieloletnie doświadczenie sprawia, że znamy rynek i wiemy jak trafić w potrzeby każdego klienta. Nasze know how robi różnicę.

  Relacje

  Importujemy, dystrybuujemy i eksportujemy z każdego i do każdego miejsca na świecie. Oferujemy najwyższej jakości ryby i owoce morza z całego świata. Dzięki znakomitym relacjom z naszymi dostawcami, trafiamy do źródła. Nasze produkty pochodzą bezpośrednio od największych producentów na świecie: Islandii, Norwegii, Wysp Owczych, Grenlandii, Holandii, Hiszpanii, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Kanady i innych.

  Jakość

  Nasza firma angażuje się na każdym etapie łańcucha dostaw, zapewniamy jakość naszych usług każdego dnia. Stawiamy na wysoki poziom selekcji oferowanych ryb. Mamy duże ambicje aby poszukiwać nowych gatunków ryb i wprowadzać je na rynek polski. Nasz plan osiągnięcia tego celu w dużej mierze opiera się na odpowiedzialnym pozyskiwaniu surowców z najróżniejszych zakątków świata.
  Wszystko wykonywane przez nasz pełen pasji zespół przyjaciół.